Gdzie jesteś?

Drodzy internauci,

Niezmiernie mi miło powitać was na moim blogu. Mam nadzieję, że nie trafiliście tu przypadkowo. Blog ten jest miejscem publikacji nieznanych dotąd w Polsce opowiadań światowej sławy pisarzy. Dzięki mojemu zapałowi macie możliwość przeczytania ich po raz pierwszy w polskiej wersji językowej. Oczywiście, szanując własność intelektualną, przed tłumaczeniem i opublikowaniem każdego opowiadania proszę jego autora o indywidualne pozwolenie bądź też, w przypadku dzieł starszych, upewniam się czy należą do domeny publicznej. W każdym opowiadaniu widnieje nazwisko autora oraz moje- tłumacza. Czasami można również znaleźć link do oryginalnej wersji opowiadania.

Jeżeli istnieją jakiekolwiek opowiadania, które chcielibyście przeczytać w naszym ojczystym języku, a których do tej pory nikt w ten sposób nie opublikował, proszę napiszcie do mnie.

Chciałbym aby to miejsce stało się wkrótce miejscem zaciętych dyskusji, wymian opinii i luźnych pogawędek. Osobiście zrobię wszystko, co w mojej mocy, by opowiadania były jak najlepszej jakości i by czytało się je z prawdziwą pasją.

Życzę miłej lektury

Marcin

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s